| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 850 W |
| УДАРНА ФУНКЦИЯ | Да |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 32 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ | 13 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 13 мм |
| ТИП ПАТРОННИК | КЛЮЧОВ |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | DAID850 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 850 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-3000 |
| УДАРНА ФУНКЦИЯ: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО: | 32 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ: | 13 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН: | 13 мм |
| ТИП ПАТРОННИК: | КЛЮЧОВ |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7798125042328 |






