| HANDLE | Yes |
| LENGTH | 950.00 мм |
| Brand | STRUC |
| MODEL: | L950 |
| TYPE: | ГОЛЯМА ПРАВА |
| HANDLE: | Yes |
| LENGTH: | 950.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.000 kg |
| EAN | 3830007830280 |



| HANDLE | Yes |
| LENGTH | 950.00 мм |
| Brand | STRUC |
| MODEL: | L950 |
| TYPE: | ГОЛЯМА ПРАВА |
| HANDLE: | Yes |
| LENGTH: | 950.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.000 kg |
| EAN | 3830007830280 |