| ДРЪЖКА | Да |
| ДЪЛЖИНА | 950.00 мм |
| Марка | STRUC |
| МОДЕЛ: | L950 |
| ТИП: | ГОЛЯМА ПРАВА |
| ДРЪЖКА: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 950.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.000 kg |
| EAN | 3830007830280 |



| ДРЪЖКА | Да |
| ДЪЛЖИНА | 950.00 мм |
| Марка | STRUC |
| МОДЕЛ: | L950 |
| ТИП: | ГОЛЯМА ПРАВА |
| ДРЪЖКА: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 950.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.000 kg |
| EAN | 3830007830280 |