| HANDLE | Yes |
| LENGTH | 370.00 мм |
| Brand | BASIC |
| TYPE: | МАЛКА ПРАВА |
| HANDLE: | Yes |
| LENGTH: | 370.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.600 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДЪРВЕНА ДРЪЖКА |
| EAN | 3800123156519 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| HANDLE | Yes |
| LENGTH | 370.00 мм |
| Brand | BASIC |
| TYPE: | МАЛКА ПРАВА |
| HANDLE: | Yes |
| LENGTH: | 370.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.600 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДЪРВЕНА ДРЪЖКА |
| EAN | 3800123156519 |