| ДРЪЖКА | Да |
| ДЪЛЖИНА | 370.00 мм |
| Марка | BASIC |
| ТИП: | МАЛКА ПРАВА |
| ДРЪЖКА: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 370.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.600 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ДЪРВЕНА ДРЪЖКА |
| EAN | 3800123156519 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ДРЪЖКА | Да |
| ДЪЛЖИНА | 370.00 мм |
| Марка | BASIC |
| ТИП: | МАЛКА ПРАВА |
| ДРЪЖКА: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 370.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.600 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ДЪРВЕНА ДРЪЖКА |
| EAN | 3800123156519 |