| HANDLE | Yes |
| LENGTH | 800.00 мм |
| Brand | STRUC |
| TYPE: | ГОЛЯМА КЛИН |
| HANDLE: | Yes |
| LENGTH: | 800.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА ЦЕПЕНЕ |
| EAN | 3830007831072 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| HANDLE | Yes |
| LENGTH | 800.00 мм |
| Brand | STRUC |
| TYPE: | ГОЛЯМА КЛИН |
| HANDLE: | Yes |
| LENGTH: | 800.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА ЦЕПЕНЕ |
| EAN | 3830007831072 |