| ДРЪЖКА | Да |
| ДЪЛЖИНА | 800.00 мм |
| Марка | STRUC |
| ТИП: | ГОЛЯМА КЛИН |
| ДРЪЖКА: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 800.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА ЦЕПЕНЕ |
| EAN | 3830007831072 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ДРЪЖКА | Да |
| ДЪЛЖИНА | 800.00 мм |
| Марка | STRUC |
| ТИП: | ГОЛЯМА КЛИН |
| ДРЪЖКА: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 800.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА ЦЕПЕНЕ |
| EAN | 3830007831072 |