| FORMAT | DVD-RW |
| CAPACITY | 4.700 GB |
| SPEED | 4x |
| Brand | VERBATIM |
| MODEL: | 4.7 GB 4x 43285 Jewel Case |
| FORMAT: | DVD-RW |
| CAPACITY: | 4.700 GB |
| DIMENSION: | 12 СМ |
| SPEED: | 4x |
| REWRITABLE: | Yes |
| PRINTABLE: | No |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 23942432845 |



| FORMAT | DVD-RW |
| CAPACITY | 4.700 GB |
| SPEED | 4x |
| Brand | VERBATIM |
| MODEL: | 4.7 GB 4x 43285 Jewel Case |
| FORMAT: | DVD-RW |
| CAPACITY: | 4.700 GB |
| DIMENSION: | 12 СМ |
| SPEED: | 4x |
| REWRITABLE: | Yes |
| PRINTABLE: | No |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 23942432845 |