| ФОРМАТ | DVD-RW |
| КАПАЦИТЕТ | 4.700 GB |
| СКОРОСТ | 4x |
| Марка | VERBATIM |
| МОДЕЛ: | 4.7 GB 4x 43285 Jewel Case |
| ФОРМАТ: | DVD-RW |
| КАПАЦИТЕТ: | 4.700 GB |
| РАЗМЕР: | 12 СМ |
| СКОРОСТ: | 4x |
| ПРЕЗАПИСВАЕМИ: | Да |
| ПЕЧАТ ВЪРХУ ДИСК: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 23942432845 |



| ФОРМАТ | DVD-RW |
| КАПАЦИТЕТ | 4.700 GB |
| СКОРОСТ | 4x |
| Марка | VERBATIM |
| МОДЕЛ: | 4.7 GB 4x 43285 Jewel Case |
| ФОРМАТ: | DVD-RW |
| КАПАЦИТЕТ: | 4.700 GB |
| РАЗМЕР: | 12 СМ |
| СКОРОСТ: | 4x |
| ПРЕЗАПИСВАЕМИ: | Да |
| ПЕЧАТ ВЪРХУ ДИСК: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 23942432845 |