| UMBRELLA TYPE | METAL |
| HEIGHT | 265.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | БЯЛ |
| MODEL: | 416471 |
| KIND: | ГРАДИНСКИ |
| UMBRELLA TYPE: | METAL |
| HEIGHT: | 265.00 см |
| UMBRELLA STAND: | Yes |
| MATERIAL: | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WEIGHT: | 14.800 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВЪРТЯЩО КРИЛО 360С-273X276CM |
| EAN | 8710379416471 |




