| ТИП ЧАДЪРИ | МЕТАЛ |
| ВИСОЧИНА | 265.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| МОДЕЛ: | 416471 |
| ВИД: | ГРАДИНСКИ |
| ТИП ЧАДЪРИ: | МЕТАЛ |
| ВИСОЧИНА: | 265.00 см |
| СТОЙКА ЗА ЧАДЪР: | Да |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ТЕГЛО: | 14.800 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВЪРТЯЩО КРИЛО 360С-273X276CM |
| EAN | 8710379416471 |




