| UMBRELLA TYPE | METAL |
| DIAMETER SM | 300.0 см |
| HEIGHT | 255.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | БЕЖОВ |
| Brand | HD |
| MODEL: | HD-1538 |
| KIND: | ГРАДИНСКИ |
| UMBRELLA TYPE: | METAL |
| DIAMETER SM: | 300.0 см |
| HEIGHT: | 255.00 см |
| UMBRELLA STAND: | Yes |
| MATERIAL: | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | БЕЖОВ |
| WEIGHT: | 11.000 kg |
| EAN | 8934971452150 |











