| UMBRELLA TYPE | METAL |
| DIAMETER SM | 350.0 см |
| HEIGHT | 250.00 см |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | U1023 |
| KIND: | ГРАДИНСКИ |
| UMBRELLA TYPE: | METAL |
| DIAMETER SM: | 350.0 см |
| HEIGHT: | 250.00 см |
| UMBRELLA STAND: | No |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| EAN | 3800139265038 |






