| ТИП ЧАДЪРИ | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 350.0 см |
| ВИСОЧИНА | 250.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | U1023 |
| ВИД: | ГРАДИНСКИ |
| ТИП ЧАДЪРИ: | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 350.0 см |
| ВИСОЧИНА: | 250.00 см |
| СТОЙКА ЗА ЧАДЪР: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| EAN | 3800139265038 |






