| UMBRELLA TYPE | METAL |
| DIAMETER SM | 200.0 см |
| HEIGHT | 235.00 см |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | СИН |
| Brand | DOPPLER |
| MODEL: | WINDPROFI |
| KIND: | ГРАДИНСКИ |
| UMBRELLA TYPE: | METAL |
| DIAMETER SM: | 200.0 см |
| HEIGHT: | 235.00 см |
| UMBRELLA STAND: | No |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | СИН |
| WEIGHT: | 2.100 kg |
| EAN | 9003034355888 |






