| UMBRELLA TYPE | METAL |
| DIAMETER SM | 180.0 см |
| HEIGHT | 190.00 см |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | MIX |
| MODEL: | KT4000180 |
| KIND: | ПЛАЖЕН |
| UMBRELLA TYPE: | METAL |
| DIAMETER SM: | 180.0 см |
| HEIGHT: | 190.00 см |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | MIX |
| WEIGHT: | 1.111 kg |
| EAN | 8721037356213 |






