| ТИП ЧАДЪРИ | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 180.0 см |
| ВИСОЧИНА | 190.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | MIX |
| МОДЕЛ: | KT4000180 |
| ВИД: | ПЛАЖЕН |
| ТИП ЧАДЪРИ: | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 180.0 см |
| ВИСОЧИНА: | 190.00 см |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | MIX |
| ТЕГЛО: | 1.111 kg |
| EAN | 8721037356213 |






