| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | Polyester 600D |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | NATEC |
| MODEL: | IMPALA 15.6" BK NTO-0335 |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | Polyester 600D |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SECTION NUMBER: | 2 БР |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 5908257125024 |







