| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | Polyester 600D |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | NATEC |
| МОДЕЛ: | IMPALA 15.6" BK NTO-0335 |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | Polyester 600D |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 5908257125024 |








| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | Polyester 600D |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | NATEC |
| МОДЕЛ: | IMPALA 15.6" BK NTO-0335 |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | Polyester 600D |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 5908257125024 |