| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПОЛИУРЕТАН |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 15.6" 5131 BLACK |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПОЛИУРЕТАН |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4260709014241 |









i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПОЛИУРЕТАН |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 15.6" 5131 BLACK |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПОЛИУРЕТАН |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4260709014241 |