| POWER | 450 W |
| SPEED LEVELS | 1 |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| CAPACITY OF MAIN BOWL | 0.70 L |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HR1393/00 |
| TYPE: | KITCHEN CHOPPER |
| POWER: | 450 W |
| SPEED LEVELS: | 1 |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CAPACITY OF MAIN BOWL: | 0.70 L |
| MATERIAL OF MAIN BOWL: | PLASTIC |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.124 kg |
| EAN | 8710103618713 |






