| МОЩНОСТ | 450 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА | 0.70 L |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HR1393/00 |
| ТИП: | ЧОПЪР |
| МОЩНОСТ: | 450 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА: | 0.70 L |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВНА КУПА: | ПЛАСТМАСА |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.124 kg |
| EAN | 8710103618713 |






