| DETECTION DEPTH OF STEEL | 38 мм |
| DETECTION DEPTH OF COPPER | 38 мм |
| DETECTION DEPTH OF LIFE CABLES | 38 мм |
| Brand | KWB |
| MODEL: | SAFETY-FIXX |
| DETECTION DEPTH OF STEEL: | 38 мм |
| DETECTION DEPTH OF COPPER: | 38 мм |
| DETECTION DEPTH OF LIFE CABLES: | 38 мм |
| AUTOMATIC CALIBRATION: | Yes |
| WARNING SIGNAL: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.290 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | SAFETY-FIXX |
| DETECTION DEPTH OF STEEL: | 38 мм |
| DETECTION DEPTH OF COPPER: | 38 мм |
| DETECTION DEPTH OF LIFE CABLES: | 38 мм |
| AUTOMATIC CALIBRATION: | Yes |
| WARNING SIGNAL: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.290 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4009310116209 |






