| МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ СТОМАНА | 38 мм |
| МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ МЕД | 38 мм |
| МАКС ДЪЛБОЧ. ОТКР. ТОКОВ.ПРОВ. | 38 мм |
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ: | SAFETY-FIXX |
| МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ СТОМАНА: | 38 мм |
| МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ МЕД: | 38 мм |
| МАКС ДЪЛБОЧ. ОТКР. ТОКОВ.ПРОВ.: | 38 мм |
| АВТОМАТИЧНО КАЛИБРИРАНЕ: | Да |
| ЗВУКОВ СИГНАЛ: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.290 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | SAFETY-FIXX |
| МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ СТОМАНА: | 38 мм |
| МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ МЕД: | 38 мм |
| МАКС ДЪЛБОЧ. ОТКР. ТОКОВ.ПРОВ.: | 38 мм |
| АВТОМАТИЧНО КАЛИБРИРАНЕ: | Да |
| ЗВУКОВ СИГНАЛ: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.290 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4009310116209 |






