| PACKAGE-ML | 100.00 ml |
| Brand | HUVESEPT |
| MODEL: | HUVESEPT |
| TYPE: | ДЕЗИНФЕКТАНТ СПРЕЙ |
| PACKAGE-ML: | 100.00 ml |
| MODEL: | HUVESEPT |
| TYPE: | ДЕЗИНФЕКТАНТ СПРЕЙ |
| COLOUR: | БЕЗЦВЕТЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ПОДХОДЯЩ ЗА РЪЦЕ И ПОВЪРХНОСТИ |
| PACKAGE-ML: | 100.00 ml |
| EAN | 3800043726946 |


