| РАЗФАСОВКА-МЛ | 100.00 ml |
| Марка | HUVESEPT |
| МОДЕЛ: | HUVESEPT |
| ТИП: | ДЕЗИНФЕКТАНТ СПРЕЙ |
| РАЗФАСОВКА-МЛ: | 100.00 ml |
| МОДЕЛ: | HUVESEPT |
| ТИП: | ДЕЗИНФЕКТАНТ СПРЕЙ |
| ЦВЯТ: | БЕЗЦВЕТЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ПОДХОДЯЩ ЗА РЪЦЕ И ПОВЪРХНОСТИ |
| РАЗФАСОВКА-МЛ: | 100.00 ml |
| EAN | 3800043726946 |


