| PACKAGE-ML | 500.00 ml |
| Brand | HUVESEPT |
| MODEL: | ПРО 500 МЛ |
| TYPE: | ДЕЗИНФЕКТАНТ СПРЕЙ |
| PACKAGE-ML: | 500.00 ml |
| MODEL: | ПРО 500 МЛ |
| TYPE: | ДЕЗИНФЕКТАНТ СПРЕЙ |
| COLOUR: | ПРОЗРАЧЕН |
| ADDITIONAL: | С ПУЛВЕЛИЗАТОР |
| ADDITIONAL INFORMATION: | АЛКОХОЛЕН,ВИРУСОЦИДНО ДЕЙСТВИЕ |
| PACKAGE-ML: | 500.00 ml |
| EAN | 3800043726885 |


