| РАЗФАСОВКА-МЛ | 500.00 ml |
| Марка | HUVESEPT |
| МОДЕЛ: | ПРО 500 МЛ |
| ТИП: | ДЕЗИНФЕКТАНТ СПРЕЙ |
| РАЗФАСОВКА-МЛ: | 500.00 ml |
| МОДЕЛ: | ПРО 500 МЛ |
| ТИП: | ДЕЗИНФЕКТАНТ СПРЕЙ |
| ЦВЯТ: | ПРОЗРАЧЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОПИСАНИЕ: | С ПУЛВЕЛИЗАТОР |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | АЛКОХОЛЕН,ВИРУСОЦИДНО ДЕЙСТВИЕ |
| РАЗФАСОВКА-МЛ: | 500.00 ml |
| EAN | 3800043726885 |


