| DISPLAY SIZE INCH | 10.1 " |
| RESOLUTION | 1280 X 800 |
| Brand | KODAK |
| MODEL: | RDPF-1028C |
| DISPLAY TYPE: | IPS LCD |
| DISPLAY SIZE INCH: | 10.1 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 25.7 см |
| RESOLUTION: | 1280 X 800 |
| CARD READER: | MICRO SD/SDHC |
| FORMAT: | JPEG,JPG,PNG,MP3,MP4,3GP,WAV |
| USB: | Yes |
| SPEAKER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6972072903517 |












