| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 10.1 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 1280 X 800 |
| Марка | KODAK |
| МОДЕЛ: | RDPF-1028C |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS LCD |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 10.1 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 25.7 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 1280 X 800 |
| ЧЕТЕЦ ЗА КАРТИ: | MICRO SD/SDHC |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | JPEG,JPG,PNG,MP3,MP4,3GP,WAV |
| USB: | Да |
| ГОВОРИТЕЛ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6972072903517 |












