| DISPLAY SIZE INCH | 10.1 " |
| RESOLUTION | 1280 Х 800 |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SDF 1092 W WIFI |
| DISPLAY TYPE: | IPS HD |
| DISPLAY SIZE INCH: | 10.1 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 25.6 см |
| RESOLUTION: | 1280 Х 800 |
| CARD READER: | SD/SDHC/SDXC |
| USB: | No |
| INTERNAL MEMORY: | 4.6 GB |
| SPEAKER: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669329601 |









