| DISPLAY SIZE INCH | 7.0 " |
| RESOLUTION | 1024 Х 600 |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SDF 782 WH |
| DISPLAY TYPE: | IPS HD |
| DISPLAY SIZE INCH: | 7.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 17.8 см |
| RESOLUTION: | 1024 Х 600 |
| CARD READER: | SD/SDHC/SDXC |
| FORMAT: | JPEG,MPEG2,MPEG4,MP3,PNG |
| USB: | Yes |
| SPEAKER: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669315314 |





