| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 7.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 1024 Х 600 |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SDF 782 WH |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS HD |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 7.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 17.8 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 1024 Х 600 |
| ЧЕТЕЦ ЗА КАРТИ: | SD/SDHC/SDXC |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | JPEG,MPEG2,MPEG4,MP3,PNG |
| USB: | Да |
| ГОВОРИТЕЛ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8590669315314 |





