| DISC FOR | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER | 150.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.20 мм |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | RD-DD23 150x2x22.2 |
| DISC FOR: | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER: | 150.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.20 мм |
| THICKNESS: | 2.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.360 kg |
| EAN | 3800972022669 |




