| ДИСК ЗА | УНИВЕРСАЛЕН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 150.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.20 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-DD23 150x2x22.2 |
| ДИСК ЗА: | УНИВЕРСАЛЕН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 150.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 22.20 мм |
| ДЕБЕЛИНА: | 2.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.360 kg |
| EAN | 3800972022669 |




