| DISC FOR | РЯЗАНЕ НА НЕМЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER | 180.00 мм |
| INNER DIAMETER | 25.40 мм |
| Brand | EINHELL |
| DISC FOR: | РЯЗАНЕ НА НЕМЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER: | 180.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 25.40 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ТУХЛА, ФАЯНС |
| EAN | 4006825505481 |



| DISC FOR | РЯЗАНЕ НА НЕМЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER | 180.00 мм |
| INNER DIAMETER | 25.40 мм |
| Brand | EINHELL |
| DISC FOR: | РЯЗАНЕ НА НЕМЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER: | 180.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 25.40 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ТУХЛА, ФАЯНС |
| EAN | 4006825505481 |