| ДИСК ЗА | РЯЗАНЕ НА НЕМЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 180.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 25.40 мм |
| Марка | EINHELL |
| ДИСК ЗА: | РЯЗАНЕ НА НЕМЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 180.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 25.40 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ТУХЛА, ФАЯНС |
| EAN | 4006825505481 |



| ДИСК ЗА | РЯЗАНЕ НА НЕМЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 180.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 25.40 мм |
| Марка | EINHELL |
| ДИСК ЗА: | РЯЗАНЕ НА НЕМЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 180.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 25.40 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ТУХЛА, ФАЯНС |
| EAN | 4006825505481 |