| DISC FOR | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER | 38.00 мм |
| THICKNESS | 1.12 мм |
| Brand | DREMEL |
| MODEL: | 38x1.12 |
| DISC FOR: | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER: | 38.00 мм |
| THICKNESS: | 1.12 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАКСИМАЛНИ ОБОРОТИ-35 000/МИН. |
| EAN | 8710364042821 |


