| ДИСК ЗА | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 38.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 1.12 мм |
| Марка | DREMEL |
| МОДЕЛ: | 38x1.12 |
| ДИСК ЗА: | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 38.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.12 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МАКСИМАЛНИ ОБОРОТИ-35 000/МИН. |
| EAN | 8710364042821 |


