| DISC FOR | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER | 355.00 мм |
| INNER DIAMETER | 25.40 мм |
| THICKNESS | 3.20 мм |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | 355х3.2x25.4 |
| DISC FOR: | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER: | 355.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 25.40 мм |
| THICKNESS: | 3.20 мм |
| EAN | 3800123126284 |


