| ДИСК ЗА | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 355.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 25.40 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 3.20 мм |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | 355х3.2x25.4 |
| ДИСК ЗА: | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 355.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 25.40 мм |
| ДЕБЕЛИНА: | 3.20 мм |
| EAN | 3800123126284 |


