| DISC FOR | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER | 115.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| THICKNESS | 3.20 мм |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | 115x3.2x22.23 |
| DISC FOR: | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER: | 115.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.23 мм |
| THICKNESS: | 3.20 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | КАМЪК, ТУХЛА |
| EAN | 3800123126307 |


