| ДИСК ЗА | УНИВЕРСАЛЕН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 115.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 3.20 мм |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | 115x3.2x22.23 |
| ДИСК ЗА: | УНИВЕРСАЛЕН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 115.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА: | 3.20 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | КАМЪК, ТУХЛА |
| EAN | 3800123126307 |


