| DISC FOR | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER | 230.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| THICKNESS | 3.00 мм |
| Brand | ZAI |
| MODEL: | 230x3x22.23 |
| DISC FOR: | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER: | 230.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.23 мм |
| THICKNESS: | 3.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ТУХЛА, КАМЪК |
| EAN | 3800219760323 |


