| ДИСК ЗА | УНИВЕРСАЛЕН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 230.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 3.00 мм |
| Марка | ZAI |
| МОДЕЛ: | 230x3x22.23 |
| ДИСК ЗА: | УНИВЕРСАЛЕН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 230.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА: | 3.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ТУХЛА, КАМЪК |
| EAN | 3800219760323 |


