| DISC FOR | ШЛАЙФАНЕ НА БЕТОН |
| OUTER DIAMETER | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| Brand | MTX |
| DISC FOR: | ШЛАЙФАНЕ НА БЕТОН |
| OUTER DIAMETER: | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.23 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МРАМОР, ГРАНИТ, БЕТОН, КАМЪК |
| EAN | 4044996109909 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| DISC FOR | ШЛАЙФАНЕ НА БЕТОН |
| OUTER DIAMETER | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| Brand | MTX |
| DISC FOR: | ШЛАЙФАНЕ НА БЕТОН |
| OUTER DIAMETER: | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.23 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МРАМОР, ГРАНИТ, БЕТОН, КАМЪК |
| EAN | 4044996109909 |