| ДИСК ЗА | ШЛАЙФАНЕ НА БЕТОН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 125.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| Марка | MTX |
| ДИСК ЗА: | ШЛАЙФАНЕ НА БЕТОН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 125.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 22.23 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МРАМОР, ГРАНИТ, БЕТОН, КАМЪК |
| EAN | 4044996109909 |


