| POWER | 570 W |
| COLD WATER DEBIT | 0.80 L/hr |
| HOT WATER DEBIT | 5.00 L/hr |
| Brand | SANG |
| MODEL: | TD-9TW WHITE |
| TYPE: | WITHOUT COMPRESSOR |
| POWER: | 570 W |
| COLD WATER DEBIT: | 0.80 L/hr |
| HOT WATER DEBIT: | 5.00 L/hr |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.500 kg |
| EAN | 8034861 |






