| МОЩНОСТ | 570 W |
| ДЕБИТ НА СТУДЕНА ВОДА | 0.80 L/hr |
| ДЕБИТ НА ТОПЛА ВОДА | 5.00 L/hr |
| Марка | SANG |
| МОДЕЛ: | TD-9TW WHITE |
| ТИП: | БЕЗ КОМПРЕСОР |
| МОЩНОСТ: | 570 W |
| ДЕБИТ НА СТУДЕНА ВОДА: | 0.80 L/hr |
| ДЕБИТ НА ТОПЛА ВОДА: | 5.00 L/hr |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.500 kg |
| EAN | 8034861 |






