| POWER | 450 W |
| COLD WATER DEBIT | 1.00 L/hr |
| HOT WATER DEBIT | 5.00 L/hr |
| Brand | SANG |
| MODEL: | F62N |
| POWER: | 450 W |
| COLD WATER DEBIT: | 1.00 L/hr |
| HOT WATER DEBIT: | 5.00 L/hr |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.500 kg |
| EAN | 3800139273224 |







| POWER | 450 W |
| COLD WATER DEBIT | 1.00 L/hr |
| HOT WATER DEBIT | 5.00 L/hr |
| Brand | SANG |
| MODEL: | F62N |
| POWER: | 450 W |
| COLD WATER DEBIT: | 1.00 L/hr |
| HOT WATER DEBIT: | 5.00 L/hr |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.500 kg |
| EAN | 3800139273224 |